Pozvánka na ITCH MY HAHAHA

12. 12. 2008, Fléda
Dälek (USA) / River For Sale / Thomas Reitmayer (AT) / Effiks & Profesor Zet (SK) / G.H.C.

ITCH MY HAHAHA přináší „nejinovativnější hip hopovou kapelu na Zemi“ (XLR8R)

Brno má nyní tu čest poprvé v historii uvítat jedinečnou dvojici Däleka a Oktopuse neboli projekt dälek, představitelé zámořského experimentálního hip-hopu ze stáje Ipecac.
Dále se představí čtyři roky fungující česká skupina Rivers For Sale, která loni vydala své druhé EP „Transparent“, vydané v kooperaci labelů Klangundkrach a Bleeding Ear. Hrají nejen po celé ČR, vystupovali i v Polsku, Rakousku, Německu. Jejich hudba je propojení shoegaze, ambientní elektroniky a hlavně rozbořených zvukových zdí a dronů z jejich kytar.
Vystoupí i Rakušan Thomas Reitmayer, známá to persona evropského hardcoru. Má pod palcem vydavatelství The Fire Walk With Me, crew a online magazín Dance of Days na pořádání koncertů, zine My So-Called Life i skateboardový obchůdek Yummy.
Další vystupující, Effiks a profesor Zet jsou slovenští vyznavači sub-basového a broken fundamentalismu, kteří posluchače svou beatovo-riddimovou alchymií nejen polámou a znova složí, ale možná i promění vodu ve víno! Naživo je můžete spatřit kromě ITCH MY HAHAHA v Trenčíně na jejich hudební noci Beat Alchemy.
Večer zakončí elektro-house-taneční Greatest Hits Collective aka G. H. C. pro ty, kteří ještě budou mít energii prošoupat boty na parketu.

1 komentář

Vytvořit odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *