Keep Shelly In Athens (21. 5. 2012, 007)

autor
3 , Odkaz 0

Tihle sympatičtí Řekové si zasloužili vetší návštěvnost. A fakt nevím, jestli za to mohla cena (jinde stojí „indie“ koncerty jednou tolik), malá provařenost mezi mladými hipsterkami nebo to, že se někdo bál, aby si na sedmičce neumazal outfit. Anyway, koncert měl obrovskou sílu – největší pozornost strhávala neskutečně charismatická, asi metr padesátpět dlouhá, Sarah P, která podávala velmi procítěný výkon a přitom vůbec nepůsobila teatrálně jako ty naše slavný český umělkyně. Kapela kouzlila atmosféru jak o život. V pomalejších věcech jsem uplně cítil, jak kytarové delaye narážejí na skály jako vlny Středozemního moře (když má člověk jednu promile v krvi, nepotřebuje žádnou projekci), v těch rychlejších zase kapela donutila tělo k pohybu a mírně připomínala legendární Curve. Vrcholem večera byl cover Just Like Honey od Jesus and Mary Chain, který vyvrcholil úžasným sonickým koncem. Prostě příště přijďte.

 • vhsl
  Květen 22, 2012

  byl jsem tam a tvoje nadseni uplne nesdilim – pravdu mas v tom ze by si KSIA zaslouzili vetsi navstevu – nevim proc asi jsem na to nemel tu spravnou naladu (nebo to jedno promile), ale me to nak nebavilo.

 • 4ndy
  Květen 23, 2012

  Vybíral sem mezi KSIA a Herculem. Cena lístků rozhodla a koncert byl fakt famózní. Pivo v lahvi – pěkně stylový, to se moc často nevidí a mladejch hipsterů tam bylo fakt málo, díky bohu.

 • 4ndy
  Květen 23, 2012

  Asi radši šli na Hercula:p

Vytvořit odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.